Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
USALB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51624019F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 6,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport dhe tregtim me shumicė dhe pakicė i barnave, materialeve mjeksore dhe pajisjeve mjeksore. Import, eksport dhe tregtim me shumicė dhe pakicė i artikujve tė ndryshėm industriale. Ēdo veprim tjetėr tė lejuar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Skėnder Bregasi 51
Resana Tare 39
Ermira Hodja 10
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Skėnder Bregasi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
USALB
USALB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!