Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
MERKO CONSTRUCTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51624020J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industriale, materiale te ndryshme te ndertimit, ushqimore, mjekesore, etj. Kryerje e punimeve te fushen e ndertimit, rikonstruksionit, rregullimit, sistemimit te objekteve te ndryshme shteterore / publike / private / etj. Shoqeria mund te nenshkruaje kontrata apo te jete pale kontraktuese per marreveshjet civile apo tregtare me institucione shteterore, publike apo private ne lidhje me kryerjen e sherbimeve sipas objektit te kontrates apo te marre pjese ne tendera, ne marredhenie civile, tregtare brenda dhe jashte Shqiperise per interesat e shoqerise. Shoqeria mund te marre pjese personalisht apo te jete pale ne marredhenie kontraktore me shoqeri te tjera, si dhe ushtrimin e cdo veprimtarie te ligjshme, te lejueshme per formen e shoqerise, e cila nuk ndalohet me ligj sipas ligjit tregtar nr.9901, date 14.04.2008. Shoqeria mund te kete marredhenie bashkepunimi me shoqeri te tjera qe operojne ne fusha te ndryshme te se drejtes civile e tregtare shqiptare, te kete te drejten e shit-blerjes se kuotave/aksioneve te ortakeve apo ortakut te vetem te nje shoqerie tjeter, te ofroje garanci te cdo lloji qe parashikon ligji per aktivitetin e ligjshem te ēdo subjekti fizik, juridik privat.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nderim Merko 34
Idajet Ēelaj 33
Antonios Vamvakousis 33
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Nderim Merko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MERKO CONSTRUCTION
MERKO CONSTRUCTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!