Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
JO - FA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51624024S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Perpunim i lendes drusore, tregtim i tyre brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Joan Simoni 50
Fabio Alfio Mirabella 50
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Joan Simoni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JO - FA
JO - FA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!