Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BRANDFIELD
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51627015L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sherbime ATL (Above the line) dhe BTL (Below the line) te cilat perfaqesojne perkatesisht sherbimet Reklama, te Maredhenieve me Publikun, si dhe Sherbimet ne lidhje me promovimin e Shitjeve dhe Eventeve. Keto sherbime perfshijne por pa u kufizuar vetem ne to, sa me poshte vijon: Pergatitjen, kryerjen, prodhimin e fushatave te posacme publicitare, Pergatitjen, prodhimin, kryerjen apo pershtatjen e reklamave per median audio dhe audio vizive etj (si ne tv, radio, internet, kinema etj) si dhe sherbimin e ofrimeve te konsuleces qe lidhet me to; zhvillimi i strategjive te markave dhe plane te marketingut per markat ekzistuese apo te reja; blerjen dhe planifikimin mediatik si dhe negocimin me median dhe monitorimin e kanaleve televizive; pershtatjen dhe kryerjen e puneve reklamuese; programin dhe perpunim te materialeve publicitare; krijim dhe zhvillim te identitetit te koorporatave; krijim dhe disenjim i brandit dhe paketimi i brandit: krijimi i nje pike shitje material me aktivizimin e brandit dhe materialeve promovuese; krijimi, zhvillimi, prodhimi dhe kryerja e fushtave sensibilizuese per kliente institucionale; sherbime ne fushen e komunikimit, media dhe tregti (blerje dhe shitje) e produkteve. Shoqeria ofron sherbime me te gjitha fushat e veprimtarise se saj, zhvilluese, prodhuese dhe tregtare, zbaton kerkime dhe mund te perfitoje, shese dhe perdore patenta dhe licenca. Shoqeria mund te bashkepunoje dhe/ose fitoje interesa.direkt ose indirekt, ne shoqeri, firma agjenci dhe ndermarrje te tjera, te cilat mund te kene dhe objekte te tjera aktiviteti. Gjithashtu, per te realizuar objektin dhe qellimet e saj, Shoqeria mund te kryeje cdo lloj aktiviteti lidhur me shitblerjen e pasurise se luajtshme e te paluajtshme, si edhe cdo aktivitet tregtar, financiar, qiradhenie apo qiramarrje apo dorezanie, qe i vlereson te dobishme apo te nevojshme per arritjen e qellimeve te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jan Seneca 50
Jerome Simonis 50
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Martin Murra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BRANDFIELD
BRANDFIELD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!