Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ONE CALL JOLLY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51627501C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Realizimi dhe administrimi i impianteve pėr telekomunikacionin , rrjetet Lan, rrjetet WI-Fi, rrjetet telefonike dhe tė administrimit tė trafikut telefonik, impianteve pėr komunikimin me publikun, internet. Ēdo aktivitet tė Call Center, qendėr kontakti help desk dhe administrimin e linjave telefonike tė dedikuara nė asistencėn e klientėve tė vetė shoqėrisė dhe pėr llogari tė enteve publike, shoqėrore, shoqatave dhe individėve. Ēdo aktivitet tė finalizuar nė rikuperimin e krediteve pėr tu ushtruar me anė tė thirrjeve telefonike dhe nė rrugė ekstragiudiziale dhe me mandate tė tė tretėve. Shėrbime tė ndryshme me anė tė pėrdorimit tė telefonit dhe shėrbimeve tė tjera telematike midis tė cilave telemarketing, kėrkime tregu, sondazhe, fusta publicitare, shitje tė produkteve dhe shėrbimeve si direkte dhe me anė tė telefonit dhe siteve web. Veprimtari nė fushėn e ndėrtimit, mirėmbajtjes e restaurimit tė ndėrtimeve civile, turistike, shėndetėsore, sociale, kulturore, vepra arti, tregtare, bujqėsore, ujėsjellės, rruga, ura, me kontraktues privat apo shtetėror, vendas dhe tė huaj, brenda apo jashtė vendit. Punime suvatimi tė tė gjitha llojeve, punime bojatisje, hidroizolim, akustike, kundra zjarrit. Prodhim e tregtim tė materialeve tė ndėrtimit, bojra tė tė gjitha kategorive me shumicė e pakicė, import, eksport i tyre. Aktivitet nė fushėn e energjisė sė rinovueshme, tregtim me shumicė e pakicė tė saj, tregtim me shumicė e pakicė tė llampave LED pėr kursimin e energjisė. Veprimtari nė fushėn e turizmit, me qėllim ngritjen e hoteleve dhe fshatrave turistike tė pushimit, kopshteve, plazheve, qendrave tė argėtimit si brenda dhe jashtė vendit, tė blejė, tė marrė me qira, tė ndėrtojė apo tė nxisė ndėrtimin e tyre, duke vepruar nė kėtė fushė e vetme apo me partnerė tė tjerė. Aktivitet imobiliar, shitblerje dhe realizim vetė si edhe menaxhimin e pasurive tė patundshme si pėr pėrdorim civil ashtu edhe industrial. Import, eksport, tregtimin e artikujve tė ndryshėm tė tė gjitha llojeve me shumicė e pakicė, industriale, ushqimore, bujqėsore, etj. Transport mallrash si pėr llogari tė vet ashtu edhe pėr llogari tė tė tretėve. Me qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekt tė ngjashėm apo analog me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Nė veēanti, shoqėria mund tė marrė me pronėsi, uzufrukt, me qira, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Gjithmonė pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur shoqėria mundet gjithashtu tė japė garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lerė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekore mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe personale. Tė njėjtat garanci mund tė vihen dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose me pjesėmarrje me pėrjashtim tė tė tjerėve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Haxhi Metallari 70
Antonio Di Vona 30
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Haxhi Metallari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ONE CALL JOLLY
ONE CALL JOLLY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!