Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
HD WEDDING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51627503S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Organizime dhe menaxhime aktivitetesh per dite te rendesishme , seminare , konferenca , dasma , ditelindje , pervjetore , perurime dhe ngjarje te tjera te rendesishme ne te gjithe komponentet perberes . Pregatitje te ambienteve per organizime te tilla apo te ngjashme . Perdorimi i reklames per organizime te tilla .Dhenie me qera ose veshjeve te nuserise , aksesoreve te tyre.Menaxhimin e sherbimeve katering ( sherbim gastronomik ne ambientet e klienteve sipas porosise se tyre ). Menaxhimi i sherbimeve qe kane te bejne me estetiken e klientit , palestra , qendra estetike , parukeri si dhe sherbime te ngjashme . Rrobaqepsi dhe prodhim te produkteve te veshjeve dhe veshmbathjeve .Import - eksport i veshjeve dhe veshmbathjeve .Import -eksport i veshjeve per meshkuj, femra dhe femije . Shitjeve , dhenie me qera per pasuri te paluajtshme ( shoqeri imobiliare)
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Brikena Balla 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Brikena Balla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HD WEDDING
HD WEDDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!