Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
VACLEAN ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51627504D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin e sistemeve te pastrimit industrial, profesional dhe civil, perfshire pjeset individuate, komponent dhe aksesor nga te cilat perbehen keto sisteme, edhe nepermjet importimit dhe eksportimit te lendeve te para, pjese te vecanta, te shkeputura, aksesor dhe pjese gjysme te gatshme. Furnizim te sherbimeve te mirembajtjes, asistence teknike ne teleasistence; aktivitet marketingu dhe shitjeje, kerkime tregu, aktivitet promovues dhe kerkimor ne tregun boteror edhe nepermjet kerkimit ne internet; projektimit dhe zhvillimit te: prototipeve, produkte te perfunduara, pjese dhe komponente, aksesor, karta elektronike, software, printime dhe modele 3D; Projektime, perpunime grafike, perkthime dhe printime te "flyer"-ve, broshura dhe materiale per publikime eventesh, panairesh, fushatash publicitare dhe interneti; - Shit-blerje me shumice dhe pakice te mallrave, pjesesh dhe aksesoresh ne tregun vendas dhe ate global pervec se prodhimeve te veta edhe te te treteve, si edhe shitblerje te tyre nepermjet internetit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
FRANCESCO FALAGARIO 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: FRANCESCO FALAGARIO
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VACLEAN ALBANIA
VACLEAN ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!