Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
TEC.IT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51628008K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i sherbimeve ndaj administrates publike qendrore, lokale, te lidhura ne menyre direkte apo indirekte me zhvillimin lokal dhe ne pergjithesi me zhvillimin e aktiviteteve ekonomike; ofrimi i sherbimeve dhe realizimi i produkteve ne fushen e programeve dhe veprimeve te asistences teknike; vleresimi dhe monitorimi i programeve dhe iniciativave te realizuara ne nivel kombetar, komunitar dhe ekstrakomunitar; realizimi i kurseve te studimit, te specializimeve, trajnimeve, azhornimeve te rikualifikimeve dhe konvertimeve profesionale, edhe nepermjet perdorimit te teknologjive informatike (e-learning); realizimi i aktiviteteve trajnuese te lidhura me mbrojtjen e mjedisit; zhvilimi i aktiviteteve te orientimit profesional; realizimi i aktiviteteve me qellim promovimin e mundesive te barabarta; studimi, projektimi dhe realizimi i fushatave te informimit dhe sensibilizimit nder te tjera te lidhura me aktivitetet e komunikimit dhe informimit; ofrimi i sherbimeve edhe te integruara per nderkombetarizimin e kompanive, firmave, shoqatave, enteve publike dhe private; asistenca per proceset e zhvillimit dhe nderkombetarizimit te kompanive dhe enteve publike dhe private; ofrimi i sherbimeve edhe te integruara per menaxhimin e kompanive si psh, Menaxher Eksporti, Menaxher Eksporti perkohshem, Menaxher i biznesit, Menaxher i Planit te Biznesit, Menaxher i Cilesise; zhvillimi, koordinimi dhe asistenca e projekteve te kompanive te tipit industrial dhe tregtar; ofrimi i sherbimeve edhe te integruara te konsulences industriale, tregtare dhe financiare, edhe nepermejt profesionisteve te jashtem si edhe ligjore; ofrimi i sherbimeve edhe te integruara te asistences per qasjen ndaj financimit te lehtesuar dhe qasjen ndaj te gjitha formave te tjera te mbeshtetjes financiare qe jane te disponueshme, si psh: risku i kapitalit, investimet ne fonde dhe kapital, projekt – hua, financat e strukturuara, fondet e garancise; kryerja e studimeve te fizibilitetit, kerkime per zhvilimet e projekteve, kerkime tregu, analiza gjeo-politike te vendeve te huaja, studime dhe vleresime ne kontekstin e nderhyrjes ne shtetet e huaja dhe riskut te shteteve, menaxhimi i marredhenieve institucionale kombetare dhe institucionale te huaja, konsulence industriale dhe tregtare; trajtimi dhe realizimi i kerkimeve dhe studimeve te tregut si ne Shqiperi ashtu dhe jashte; realizimi i programeve per pjesemarrjen iniciativat, konferenca, panaire, ekspozita, seminare, work shop, think-tank, evente brokerimi si kombetare ashtu edhe te jashtme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vanna Fadini 50
Guglielmo Maria Francesco De Gregorio 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Gani Moka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEC.IT
TEC.IT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!