Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ERLANG ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51628016B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 630,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Te operoje ne sektorin e telekomunikacionit duke kryer cdo lloj veprimtarie nepermjet telefonit per llogari te vet apo te te treteve me seli ne Shqiperi apo ne cdo vend tjeter qe nuk ka lidhje me Republiken e Shqiperise, duke respektuar ligjin ne fuqi. Te kryeje aktivitete nepermjet telefonit te cdo lloji per llogari te vet apo te te treteve, telemarkteing, sekretari telefonike, shitje nepermjet telefonit, sondazhe, mesazhe promocionale dhe cdo lloj tjeter aktiviteti te lidhur me te pa kufizim. Shoqeria mund te marre pjese me cilesine e ortakut apo aksionerit ne shoqeri te tjera tregtare me objekt veprimtarie te njejte apo te ndryshem nga i saj. Furnizim i cdo lloji sherbimi informatik, perfshire ketu te gjitha llojet e specializimit, ne varesi te reparteve perkatese si : veprimtari koodrinimi informatik, informacioni dhe telekomunikacioni qe synon permiresimin e prodhimtarise dhe aftesise se ndermarrjeve. Ofrim i cdo sherbimi ne fushen e informatikes dhe telematikes, pa kufizime apo perjashtimi te llojit, ne sektoret e informacionit dhe te komunikimit, te shkences, te tregtise, te publicitetit, te te gjitha aspektet e tyre, si ne favor te enteve publike ashtu dhe private, si brenda dhe jashte vendit, ne Itali etj. Tregtimi i sherbimeve te telefonise fikse dhe celulare, duke vepruar si ne mjediset e veta ose ne vende te tjera, sic eshte rene dakord me kontraktuesin. Ofrimi i sherbimit call center, me karte te parapaguar te telefonise publike fikse, publike per transmetim te dhenash, SMS dhe VOIP, Carrier kombetar dhe nderkombetar. Ofrimi i rrjetit publik per transmetim te dhenash. Tranzitim thirrjesh telefonike kombetare dhe nderkombetare (Carrier Bartes) me destinacion operatoret e telefonise fikse dhe mobile
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luciano Favilla 66
Stefano Cusenza 34
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Luciano Favilla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERLANG ALBANIA
ERLANG ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!