Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ProDyn
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51628017J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te operoje ne fushen e garantimit dhe kontrollit te cilesise se prodhimeve fason kryesisht ne produktin, kepuce. Gjetja, negocim, broker dhe mbajtja e marredhenieve me klintet ne nivele nderkombetare. Konsulence mbi trendet e industrise se kepuceve dhe te tjera mundesi dhe kapacitete investuese ne favor te shoqerise dhe per te trete. Pjese e aktivitetit te shoqerise do jete edhe ēdo aktivitet tjeter i lejuar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Thorsten Berger 100
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Etleva Laro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ProDyn
ProDyn
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!