Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BARLAAM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51628019C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shitje e produkteve muzikore si dhe produkte te tjera nepermjet shitjes direkte ose online, konsulence, ndermjetesim ose agjent shitje.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Silvano Barlaam 51
Riccardo Bruno Barlaam 49
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Silvano Barlaam
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BARLAAM
BARLAAM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!