Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
PEPAJ Consulting
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51628024P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulence ne fushen financiare dhe fiskale. Sherbime tatimore dhe te mbajtjes se kontabilitetit. Publikime profesionale dhe ato te biznesit, hartim plan biznesi. Vleresim pasurish per toka, troje ndertesa etj. Perkthime te ndryshme, cdo lloj veprimtarie te ligjshme qe konsiderohet fitimprurese per shoqerine.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ermira Pepaj 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Ermira Pepaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PEPAJ Consulting
PEPAJ Consulting
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!