Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
MOSCHOPOLIS ENERGY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51628029J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Planifikimin, ndertimin, mirembajtjen,funksionimin e hidrocentraleve dhe veprave te prodhimit te energjise elektrike. Prodhimin dhe shitjen e energjise elektrike ne Shqiperi dhe jashte saj. Pjesemarrjen ne menyre te drejteperdrejte ose te terthorte, ne shoqeri te tjera me objekt aktiviteti analoge, dhenien e garancive reale ose personale ne favor te paleve te treta per aq kohe sa ato nuk perbejne aktivitetin e saj kryesor dhe nuk bie ne kundershtim me dispozitat e percaktuara ne kete statut. Shoqeria ka te drejte te ushtroje cfaredolloj veprimtarie tjeter te lejuar nga Ligji dhe ne perputhje me dispozitat e parashikuara ne kete statut.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Valbona Ēela 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Kostandin Mato
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MOSCHOPOLIS ENERGY
MOSCHOPOLIS ENERGY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!