Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
MAPO TRAVEL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51628033O-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Agjenci udhetimesh; veprimtaria financiare e kembimit valutor; organizim eventesh; organizime te guidave turistike ne mbare vendin. Gjithashtu per te realizuar objektin dhe qellimet e saj, shoqeria mund te ndermarre dhe zhvilloje cdo lloj aktiviteti tregtar, financiar, promocional apo dorezanes qe i vlereson te dobishme apo te nevojshme per arritjen e qellimeve te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Mario Ēili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MAPO TRAVEL
MAPO TRAVEL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!