Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Liburnia Shipping
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51628505Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import Eksport, katering, tregtim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, elektronike, elektrike, informatike, elektroshtepiake, konfeksione, artikuj te ndryshem mobilerie. Prodhim dhe distribucion i arikujve ushqimor etj. Tregtimin e te gjitha llojeve te mallrave, materialeve, makinerive, automjeteve, pajisjeve industriale e bujqesore, pajisjeve per anije. Import eksport dhe tregtim aparaturash te te gjitha llojeve per zyra, pajisje zyrash e te tjera mjete pune kancelarike. Shoqeria mund te kryeie edhe veprimtari te tjera ndihmese te cilat mbeshtesin arritjen e qellimit te saj kryesor ne perputhje me legjislacionin ne fuqi. Mund te kryeje cdo operacion financiar tregtar, sherbimi, industrial, me pasuri te luajtshme ose te paluajtshme. Zhvillimi e veprimtarive ne fushen e turizmit, transportit, te udhetareve, pergatitja e guidave, tour operator, etj. Veprimtari ne fushen e hotelerise, turizmit, bar-restorant, fast-food, lojra argetuese etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Duri 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Arben Duri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Liburnia Shipping
Liburnia Shipping
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!