Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
MYCREDIT TIRANA INTERNATIONAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51629011M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria ka per objekt te saj kryerjen e te gjitha aktiviteteve qe nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar mund te ushtroje ne baze te legjislacionit shqiptar, brenda ose jashte territorit te Republikes se Shqiperise, duke perfshire por pa u kufizuar ne: Konsulence ekonomiko-financiare dhe administrative, programim i projekteve dhe zhvillim i shoqerive, administrim i pasurive te paluajtshme dhe te luajtshme, administrim i veprave te artit, agjenci kombetare dhe nderkombetare transporti. Shitje te lendeve te para te realizuar nga shoqeria. Per te realizuar objektin e aktivitetit te saj, Shoqeria mund te veproje ne Shqiperi dhe jashte, dhe te kryeje cdo aktivitet tjeter te nevojshem, te lidhur, instrumental, te perafert, elementar, ose sidoqofte te dobishem, per shembull: Te ofroje garanci reale dhe/ose personale si per detyrime te vetat, ashtu edhe per te tretet. Te marre persiper, te lejoje dhe lose te heqe dore nga pjesemarrje direket ose indirekte ne shoqeri te tjera dhe ndermarrje, si Shqiptare ashtu edhe te huaja, qe kryejne veprimtarine e tyre ana tyre, me qellim qe te lehtesojne realizimin e objektit social; Veprimtari tregtare dhe industriale, import dhe eksport te mirash, sherbimesh dhe produktesh; Ne kuader te ligjit, te krijoje veprimtari dhe filiale te perfaqesimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Antonio Luigi Cosco 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Antonio Luigi Cosco
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MYCREDIT TIRANA INTERNATIONAL
MYCREDIT TIRANA INTERNATIONAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!