Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BAZALT LINE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51629018A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shfrytezimi i mineraleve, shfrytezimi i bazalteve ne vecanti, ndertimi i impianteve per perpunimin e tyre, ndertimi i impianteve per shkrirjen e bazaltit, prodhimi i produkteve me baze fiber bazalti, amballazhimi dhe eksportimi i tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Maksim Sallabanda
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BAZALT LINE
BAZALT LINE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!