Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
FARMACIA DITE E NATE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51629029O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtim medikamentesh, suplementesh, shtesa ushqimore, otc, produkte kozmetike dhe medical device me pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Redi Goga 34
Klodiana Stopani 66
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Redi Goga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FARMACIA DITE E NATE
FARMACIA DITE E NATE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!