Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
GLOBAL MANAGEMENT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51630001K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te ushtroje te gjtha aktivitetet te lejuara nga ligji, duke perfshire edhe prodhimin, punetorine dhe sherbimet te krijuara nga shoqeria vete. Sherbime telekomunikacioni, sherbime ne komunikimet web, foto, filme dhe sherbime kundrejt shoqerive qe merren me komunikimet web. Importe-eksporte, tregtimin e te gjitha llojeve te mallrave, materialeve, makinerive, automjeteve, pajisjeve. Shoqeria mund te kryeje edhe veprimtari te tjera ndihmese te cilat mbeshtesin arritjen e qellimit te saj kryesor ne perputhje me legjislacionin ne fuqi. Mund te kryeje cdo operacion financiar tregtar, sherbimi, industrial, me pasuri te luajtshme ose te paluajtshme. Zhvillimin e veprimtarive ne fushen e turizmit, transportit, te udhetareve, pergatitja e guidave, tour operator, etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Liviu-Valentin Berbece 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Liviu-Valentin Berbece
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GLOBAL MANAGEMENT
GLOBAL MANAGEMENT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!