Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
GEALK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51630012C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne shitjen, blerjen e valutave. Shitjen, blerjen e ēeqeve te udhetareve. Veprimtari e agjentit pėr transfertė parash nė emėr dhe pėr llogari tė njė subjekti financiar jo bankė. Veprimtari e agjentit pėr shėrbimin e pagesave pėr tė tretėt nė emėr dhe pėr llogari tė njė subjekti financiar jo bankė. Veprimtari e agjentit komisioner. Agjensi turistike dhe biletari.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Esmeralda Hyseni 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Esmeralda Hyseni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GEALK
GEALK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!