Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
P.M. INDUSTRY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51630016L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, prodhim dhe shitje me pakice dhe shumice e produkteve te ndryshem elektroshtepiake, kozmetike, elektronike, artikuj te ndryshem mjekesore konform ligjit, aksesore te ndryshem lekure, dysheke etj., asistence teknike per pajisjet e ndryshme te tregtuara nga kjo shoqeri, makineta per / dhe kafe. Shitje me pakice me agjent-shitje neper banesa i produkteve te ndryshem etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Paolo Cima 90
Alessandra Cima 10
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Paolo Cima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
P.M. INDUSTRY
P.M. INDUSTRY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!