Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KEBI GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51630024C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Agjenci sherbimesh te ndryshme komisionere Veprimtari e agjentit komisioner Veprimtari e agjentit per transferte parash Agjenci imobiliare Agjenci turistike dhe biletari Transport udhetaresh dhe mallrash, brenda dhe jashte vendit Shit-Blerje te programeve audio dhe vizive. Distribucionin dhe shperndarjen e te drejtave te transmetimeve radio televizive ne platformat satelitore, tokesore, kabllore dhe ne transmetimet me baze IP. Projektim, shitje, montim dhe mirembajtje te (transmetuesave dhe studive radio -televizive, studive dhe rrjeteve kabllore). Import eksport, tregeti me shumice e pakice te artikujve dhe te pajisje elektronike dhe elementeve lidhes dhe perberes si dhe servis pajisje elektronike Projektim dhe punime elektrike, instalimi i linjave dhe kabinave elektrike te T.U, linjave per telefoni, radiotelefoni, televizive, citofoni - mirembajtja e tyre studio grafike. Per kryerjen e aktivitetit te shoqerise se mesiperme, per te cilen do te nevojitet leje perkatese, shoqeria eshte e detyruar te pajiset paraprakisht me kete leje nga organi kompetent.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elona Shaha 10
Eltion Thanasi 90
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Elona Shaha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KEBI GROUP
KEBI GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!