Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
TEUTA FREIGHT FORWARDING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51630030A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport kombetar dhe nderkombetar te mallrave, import-eksport, tokesor, detar dhe ajror per vete dhe te trete.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lumturi Bogo 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Erjona Qosja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEUTA FREIGHT FORWARDING
TEUTA FREIGHT FORWARDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!