Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Next Key
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51630504S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitetin e karpenterise metalike ne pergjithithesi, aktivitetin e agjensise per gjetjen dhe perfaqesimin e bizneseve ne pergjithesi, per ēfaredo kategori te mirash dhe sherbimesh,duke perjashtuar aktivitetet e rezervuara nga ligji per kategori te veēanta subjektesh. Ne menyre te veēante dhe specifike, shoqeria mund te marre mandate agjensie dhe perfaqesimi nga ana e: a) Karpenterive,uzina e zinkimit, fonderive te ēelikut, minierave dhe guroreve, shoqerive prodhuese ne pergjithese, italiane apo te huaja; b) shoqerive italiane qe kane per qellim te shperndajne jashte territorit italian te mirat dhe sherbimet e tyre, shperndarjen e te mirave dhe sherbimeve ne Itali dhe jashte. Si plotesuese te aktiviteteve te lartpermendura shoqeria mund te zhvilloj edhe aktivitetin e shitblerjes ne Itali dhe jashte te automjeteve. Shoqeria mund te ushtroje te gjitha aktivitetet e tjera tregtare, industriale dhe financiare, operimin me pasuri te tundshme dhe te patundshme, qe nga organet administratuese do te konsiderohen si aktivitete operative, shtese, te lidhura, te domosdoshme apo te dobishme per realizimin e aktivitetit qe perbejne objektin social te shoqerise, te kerkoje interesa apo te ndermarre pjesemarrje ne shoqeri apo ndermarrje te tjera qe kane si objekt aktivitete analoge, te peraferta, te lidhura me te sajat, si ne menyre direkte ashtu edhe indirekte, si ne Shqiperi ashtu edhe jashte shtetit, e gjithashtu te jape garanci dhe te ofroje dorezani ne favor te te treteve, edhe pa pagese, e gjitha kjo per sa kohe keto aktivitete te mos kryhen ne ngarkim te publikut dhe masa e ushtrimit te tyre te mos jete mbizoteruese ne raport me ato aktivitete qe perbejne qellimin social.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Next Key S.r.l 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Natascia Ballista, Nevjana Kacmoli, Marco Ghirardi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Next Key
Next Key
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!