Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
BEJ - 74
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51704017H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Studime projektime mbikqyrje kolaudime per autostrada, punime te sinjalizimit rrugore etj. te objekteve sociale, kulturore, ekonomike, industriale, objekte banimi, vepra e objekte hidroteknike , hidrocentrale, diga, rruge, ura, vepra ujitjese, argjinatura mbrojtje nga lumenjte dhe permbytjet, hidrovore, impjante ujitese, porte - pontile, skolera detare e lumore, thellime ne porte, tunele per rruge dhe tunele me dhe pa presion per hidrocentrale dhe perdorime uji, prodhimi dhe tregtim materiale ndertimi, inertesh, prodhimi dhe tregtim konfeksjone etj. Ndertim godina banimi me fondet e veta te shoqerise ashtu dhe me fondet publike dhe kredi bankare. Ndertime me karakter social-kulturor dhe te kulteve te ndryshme fetare si dhe restaurime. Ndertime, projektime dhe riasfaltime rrugesh dhe autostradash, punime te sinjalizimit rrugore etj. Ndertime vepra te medha hidroteknike, portuale, aeroportuale e te kantiereve detare, puse, ēpime gjeologoinxhinierike, ēpime per uje. Kryerje punimesh te inxhinierise civile te te gjitha llojeve te veprave te artit, riparim dhe mirembajtje te veprave egzistuese, izolime mbi dhe nentokesore nga ujrat siperfaqesore te siperfaqeve te gjelberta si pyje, parqe. Administrimi i guroreve, impianteve te betonit, te konglomerateve bituminoze dhe te copetimit. Sherbime te natyres se projektimeve, drejtimit dhe ndihmes eknike te.punimeve me personel te kualifikuar, rilevime topografike, punime topogjodezike, qendrueshmeri dhe perforcim themelesh, ndertirn dige te larte. Asistence teknike, juridike etj. Sherbime te natyrave te ngjashme per te cilat shoqeria do te pajiset me licencat perkatese
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enver Behaj 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Enver Behaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BEJ - 74
BEJ - 74
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!