Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
OBEMAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51704030L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Studim, projektim, ndertim-montim dhe operator te prodhimit te energjise elektrike, venien ne perdorim te hidrocentraleve, ndertimin e hidrocentraleve dhe centraleve te rinj te kapaciteteve te vegjel dhe te mesem Transmetimin dhe shperndarjen e energjise eletrike. Ndertim-montim te impianteve te ndryshme elektrike e rrjet te tensioneve te ulet, te mesem e te larte elektrik. Ēdo aktivitet tjeter tregtar i lejuar nga legjislacioni shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mendrit Shehu 50
Enhela Shehu 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Mendrit Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OBEMAL
OBEMAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!