Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
AMIR CO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51704033M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime te pergjithshme ndertimi. Investime ne fushen e ndertimit, punime dheu, sistemime, taracime, ndertime civile, ekonomike, tregtare, bujqesore, kulturore, sportive te veprave te kultit, te objekteve sociale, hoteleve, fshatrave turistike etj. Ndertime dhe projektime rrugesh, tunelesh, urash vepra ujore, hekurudhore, kanalizime, diga, vepra arti, impiante hidrike, rregullimi e sistemimi i tyre, asfaltim e punie te te gjitha kategorive qe perfshihen ne sistemin e ndertimeve. Ndertime dhe projekte objektesh per banim dhe shtesa e konstruksione ne godina ekzistuese, mirembajtje fasadash, punime restaurimi, punime karpenterie, metalike, punime te mirembajtjes, sinjalizimit dhe vijezimit ne rruge. Eksport-import, tregti me shumice e pakice te mallrave industriale,ushqimore makineri e pjese kembimi te te gjitha llojeve, paisjeve elektrike, hidraulike, hidrosanitare, lende te para materiale ndertimi, inerte, produkte te gatshme e gjysem te gatshme, konfeksione, duralumini, paisje elektroshtepiake, etj. Blerje dhe shitje te sendeve te paluajteshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Irfan Ameti 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Irfan Ameti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AMIR CO
AMIR CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!