Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AFK PARTNERS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705002L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi me shumicė e pakicė, import-eksport te mallrave tė ndryshme. Import-Eksport, shitje me shumicė dhe pakicė e mjeteve tė transportit te kapaciteteve tė ndryshme qė shėrbejnė pėr transportin e mallrave dhe/ose tė pasagjerėve. Eksport-import, shitja me shumicė dhe pakicė. e mjeteve bujqėsore me ose pa zinxhirė, tė kapaciteteve tė ndryshme, me ose pa rimorkio, makineri pajisje industriale. Eksport-import, shitja me shumicė dhe pakicė e tė gjitha llojeve tė pjesėve tė kėmbimit, gomave tė automjeteve dhe tė mjeteve bujqėsore, baterive vajrave lubrifikantė etj. Hapje dhe shfrytėzim i serviseve pėr riparimin dhe mirembajtjen e tė gjitha llojeve tė mjeteve, hapja pika lavazhi. Kontrolli teknik dhe periodik i automjeteve tė kapaciteteve tė ndryshme qė pėrdoren pėr transportin e pasagjerėve ose tė mallrave. Transporti i lėndeve djegėse brenda dhe jashtė vendit me mjetet e shoqėrise ose tė tė tretėve. Hapja administrimi i pikave tė karburantit dhe tė mini-dyqaneve pėr tregtimin e aksesorėve tė tė gjitha llojeve tė automjeteve. Import-Eksport dhe tregtim i materialeve dhe pajisjeve elektrike (materile ndriēimi, pėrcjellėsa, automatė, kontaktorė etj), dhe elektronike (kompjutera, printera, fotokopje, pjesė elektronike etj), dhe shėrbimin pėr to. Pajisje dhe materiale kancelarie pėr pėrdorim personal dhe zyra. Import-Eksport dhe shitje tė pajisjeve hidrosanitare, pllakave dhe materialeve hidraulike ( tubo, rakorderi, pompa uji, pajisje hidraulike pėr vaditje etj. ) pėr pėrdorim civil dhe industrial. Investime dhe shėrbime nė fushėn e pasurive tė paluajtshme, duke pėrfshire pa u kufizuar, shitje, qiradhėnie, riparime, blerje, rimarrje tė pasurive tė patundshme nė Shqipėri. Aktivitet nė fushėn e turizmit, hotelerisė, bar, restorant, internet-kafe etj. Shitje e biletave pėr transport tokėsor dhe ajror, kombėtar dhe ndėrkombėtar.Import-eksport i mallrave tė ndryshėm industrialė dhe ushqimorė dhe pėrdorim shtėpiak si : detergjentė, veshmbathje, aksesorė etj. Tregtim me shumicė dhe pakicė tė tė gjitha produkteve bujqėsore organike dhe inorganike, punime tė ndryshme nė bujqėsi, transport i produkteve bujqėsore. Import-eksport, makineri e pajisje transporti , pjesė kėmbimi pėr makineri dhe pajisje tė ndryshme, mallra dhe pajisje elektrike, elektro-shtėpiake tė tė gjitha llojeve, tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm industrial Projektim, zbatime punime ndėrtimi, konsulencė, supervizion dhe kolaudim punimesh. Prodhim dhe tregtime tė materialeve tė ndėrtimit, prodhim dhe tregtimi i betoneve tė ndryshme parafabrikate dhe elemente te ndėrtimit, prodhimin e elementėve gjysėm fabrikat, prodhim dhe tregtim i dyerve dhe dritareve prej druri dhe duralumini, franksionimeve tė zhavorreve, shpime me sondė etj, Veprimtari ne fushėn e ndėrtimit si ndėrtime civile, ndėrtime industriale, turistike, bujqėsore etj. Veprimtari nė fushėn e turizmit, transportit, industrisė, nė pėrpunimin e tregtimin e lėndėve djegėse etj. Shoqėria, brenda caqeve tė parashikuara nga legjislacioni nė fuqi, do tė kryejė ēdo operacion tregtar e financiar qė lidhet drejtpėrdrejt ose tėrthorazi me objektin e saj. Shoqėria mund tė hapė veprimtari tė reja, tė krijojė sipėrmarrje tė reja ose tė marrė pjesė nė sipėrmarrje tė tjera si brenda ashtu dhe jashtė vendit pa cėnuar objektin kryesor tė shoqėrisė dhe nė pėrputhje me legjislacionin nė fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fjodor Karaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fjodor Karaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AFK PARTNERS
AFK PARTNERS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!