Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DALMAR - X
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705016E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Punime dhe sherbime me material porosites (Fason), prodhime te ndryshme ne lidhje me sherbimet fason. Import - Export i r laterialeve fason. Hekurosje, lavanderi dhe e tjera sherbime te ngjashme. Import - export dhe trege im me shumice dhe pakice i te gjitha llojeve te mallrave, makinerive dhe produkteve qofshin keto t; natyrave industriale, bujqesore, blegtorale etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aida Gremi 49
Raela Dapaj 51
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Aida Gremi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DALMAR - X
DALMAR - X
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!