Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Blue Line Consulting
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705019F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Dhenia e konsulences dhe sherbimeve ndaj shoqerive, istitucioneve publike dhe private. Ne vecanti, konsulence ligjore, fiscale, ekonomike, financiare, strategi industriale dhe ceshtje qe i bashklidhen (duke perfshire ristrukturimin dhe riorganizimin e shoqerive / nderrmarrjeve), gjithashtu me sherbime konsulence ne lidhje me aleancat, joint venture, bashkimet, ndarjet, perqendrimet, blerja e shoqerive, pjesemarrje aksionere, ne shoqeri o dege shoqerishe dhe ne pune te tjera te jashtzakonshme financiare, duke bere studime dhe analisa tregu, perpunim te planeve industriale, kerkimin e partnereve strategjike, organizimin e takimeve, konferencave dhe gjithcka eshte e nevojshme me qellim zhvillimin e ketyre sherbimeve te konsulences. Ngritja e njė qendre tė dhėnave pėrmes pėrdorimit tė paisjeve elektronike dhe teknologji tė pėrparuar nė pėrpunimin automatik tė tė dhėnave kontabel dhe fiskale, listėn e pagave dhe kontributeve, qė do tė pėrdoret si pėr aktivitetet e saj dhe si njė shėrbim pėr tė tretėt. Shėrbimi i asistences pėrfshin tė gjitha detyrimet tatimore, tė planifikimit fiskal, konsulenca financiare dhe kontraktuale pėr ndihmė nė operacionet e jashtėzakonshme, si dhe shėrbime tė kontabilitetit dhe tė pėrpunimit tė listės sė pagave. Dhenia, brenda kufijve dhe nė pėrputhje me ligjin, te shėrbimeve mbėshtetėse dhe e pėrpunimin e tė dhėnave administrative, sigurime shoqėrore, taksat, tatimet dhe menaxhimin e listės sė pagave dhe tė punėsuarve. Shėrbime konsulence dhe asistencė pėr ndėrkombėtarizimin e ndėrmarrjeve; tė sigurojė ndihmė teknike pėr istitucionet dhe kompanitė edhe nėpėrmjet perpunimeve kompjuterike, si dhe mbėshtetjen elektronike nė distancė; trajnim profesional nė klasė dhe nė distancė; tregtim elektronik; studime marketingu. Pėr tė arritur kėtė objekt, shoqeria mund tė pėrdorė gjithashtu edhe shėrbimet e palėve tė treta (tė punėsuar, kėshilltarė, anėtarė tė tjerė tė shoqėrisė, profesionistė, agjentė, pėrfaqėsues, etj.) sipas formave, mėnyrave dhe metodave tė pėrcaktuara nga ligji ne fuqi. Promovimi dhe pjesemarrja nė mundesi tė ndryshme investimi qė mund tė paraqiten nė ēdo sektor tė ekonomise sė vendit, duke u prezantuar si investitor I barabarte me subjekte tė tretė, investitor i vetėm ose investitor mazhoritar me qėllim arritjen e objektivave ekonomike tė shoqėrise dhe pjesemarrjes nė projektet me impakt social qė diktojn rritjen ekonomike te vendit dhe standartet e tij tė jetesės. Shitja, posedimi, menaxhimi i letrave me vlerė publike ose private, vendase dhe tė huaja; kryerja e shėrbimeve nė emėr dhe nė favor tė personave fizike, shoqerive, konsorciume, shoqatat apo organeve tė tjera, publike ose private, kombetare ose tė huaj, dhe tė individėve pėrmes pėrpunimit tė tė dhėnave. Procesi i pėrzgjedhjes pėr rekrutimin e stafit dhe organizimin e kurseve tė informacionit, edukimit dhe trajnimit Blerja, shitja, shkėmbimi, ndėrtimi, renovimi, menaxhimin dhe dhenia me nėnqira, leasing, te pasurive tė patundshme nė pėrgjithėsi, tė tipit urban dhe rural, duke pėrfshirė ndėrtimin e pasurive tė patundshme. Blerja, pėrdorimi, licencimi, pėr arsye tė ndryshme, dhe shitja e tė drejtave tė pronėsisė industriale tė ēdo lloji dhe natyre. Aktiviteti i marketingut strategjik dhe operacional dhe hulumtimit tė tregut; aktiviteti i kerkimit dhe zhvillimit. Duke marrė pėrfaqėsime, mandate, tė delegoje per llogari te shoqerive tregtare, industriale, ushqimore dhe shėrbimeve nė pėrgjithėsi duke marrė pozicione brenda sferės sė ndermjetesimit tregtare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Franz Gjeluci 33
Enrico Cedrone 34
Gianluca Masi 33
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Franz Gjeluci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Blue Line Consulting
Blue Line Consulting
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!