Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
SALIANJI & ISMAILI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705021R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulence ne fushen juridike, civile, penale, administrative, tregtare dhe financiare, mbajtje dhe konsulence kontabiliteti dhe pergatitje e pasqyrave periodike dhe vjetore financiare. Konsulenca te ndryshme biznesi, ndjekje te procedurave tatimore dhe doganore, ndjekje te ceshtjeve gjyqesore te lidhura me to, studime te ndryshme dhe sondazhime te tregut, trajnime te ndryshme profesionale, organizime te praktikave profesionale dhe mesimore. Agjensi punesimi, sherbim perllogaritjeje pagash, si dhe sherbime rekrutimi per llogari te te treteve, sherbime trajnimi, ofrim i statlt teknik sipas kerkesave te tregut per llogari te re treteve. Organizim i praktikave te punes, punesim statl per palet e treta. Konsulence e specializuar ne fushen e prokurimeve publike, ne fushen e pasurive te paluajteshme, legjislacionin e punes, ne fushen e investimeve strategjike, legjislacionin bankar e financiar, legjislacionin tregtar dhe te drejtave te autorit. Sherbime ne fushen e te gjitha operacioneve mbi pasurine e luajtshme dhe te paluajtshme, vleresime te certifikuara pronesie, analize risku dhe investimesh, aplikime kredish. Perpilim dhe draftim i marreveshjeve tregtare, krijimit, blerjeve, shkrirjeve, ndarjeve dhe mbylljeve te shoqerive tregtare. Agjensi konsulence ne fushen e reklamave Radio-Televizive, fushatave marketing, studimeve te tregjeve te mallrave dhe sherbimeve, hapjen dhe zhvillimin e bizneseve te reja dhe qendrave tregtare. Sherbime te ndryshme, ne favor te te treteve, si konsulenca ne fushen administrative, kontrollit sasior dhe cilesor te mallrave (spontime), auditime te procedurave te biznesit. Spedicion te mallrave te import -exportit, tranzite ne territorin e Republikes se Shqiperise. Import-export, tregtimi i mallrave te ndryshem, lende te para, materiale elektrike, makineri e pjese kembimi te te gjitha llojeve, pajisje elektrike, pajisje kompjuterike. Shoqeria pervec sa me siper, mund te shes, te blej, dhe te marr pjese ne formen e aksioneve ose jo edhe ne te tjera shoqeri vendase ose te huaja, te cilat kane objekt te njejte veprimtarie ose te ngjashme me te. Perfshihen ketu keshillime financiare, tregtare, pergatitje planesh biznesi dhe buxhetimi, te lidhe kontrata te dyanshme aktivi dhe pasivi me insitutet e kreditit te autorizuara nga ligji dhe me shoqerite dhe firmat private, te jape garanci reale edhe per te tretet dhe gjithcka qe eshte e nevojshme per realizimin e objektit te veprimtarise se shoqerise. Administrimin ne fushen e hoteleri te restoranteve dhe bareve, perfshire ketu edhe hapjen e tyre ne te gjithe territorin e Shqiperise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Petrit Ismaili 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Petrit Ismaili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SALIANJI & ISMAILI
SALIANJI & ISMAILI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!