Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
STYLEBOX
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705032J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 120,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te kryeje aktivitetin e meposhtem: 'Import-Eksport, tregeti me shumice dhe pakice i produkteve kozmetike dhe farmaceutike. Organizim i kurseve profesionale, hapja e qendrave te formimit professional dhe leshimi i diplomave te arsimit professional, vecanerisht ne drejtim te kurseve per parukeri, estetike, por pa u kufizuar ne te. Organizimi i eventeve te ndryshme, organizim konferencash ne nivel kombetar dhe nderkombetar. Ushtrim aktiviteti ne fushen e estetikes, hapja dhe/ose menaxhimi i parukerive, qendrave te estetikes. "
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ernest Gjini 10
Agnesa Hadergjonaj 50
Pėrparim Mema 40
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ernest Gjini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STYLEBOX
STYLEBOX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!