Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DIFFUSO CONTACT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705037D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbimit te telemarketingut, telekomunikacionit ose call center. Import-eksport dhe tregetim me shumice dhe pakice te mobiljeve dhe orendive. Import - eksport dhe tregetim me shumice dhe pakice te mallrave dhe pajisjeve industriale, ushqimore, bujqesore, blektorale, fruta-perime, materiale te ndertimit,lende te para, parfumeri, kozmetike etj. Tregetim te artikujve te kancelarise materialeve e pajisjeve per zyra, pajisje elektrike, elektronike, higjenosanitare, duraluminit, pllakave te te gjitha llojeve, plastikes, gomes, lendes drusore e mobiljeve, hapjen e bar restoranteve, parukeri, si dhe cdo veprimtari tjeter tregetare qe permbush qellimin e hapjes se kesaj shoqerie. Shoqeria do te operoje ne fushen e ndertimit, si ndertimi i apartamenteve te banimit, ndertimeve publike, qendra tregetare , objekteve te kultit . Gjithashtu objekt i shoqerise do te jene edhe punimet ne fushen e ndertimit sic jane instalimet elektrike, instalimet hidraulike, dhe punime e sherbime te tjera ne fushen e ndertimit. Prodhime dhe tregetim te artikujve ushqimore dhe industriale.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Franko Muzaka 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Franko Muzaka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DIFFUSO CONTACT
DIFFUSO CONTACT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!