Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
CASA DEL GELATO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705502S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi dhe shitje e akullores, pastiēeri, bar-kafe ,etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gracjan Pepa 20
Gracjan Pepa 20
ENZO SPAGNOLI 20
MIRKO RENIER 20
MARCO PARPINEL 20
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Gracjan Pepa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CASA DEL GELATO
CASA DEL GELATO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!