Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
LUKLEA TRANS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705504L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport tė udhėtarėve e mallrave brenda dhe jashtė vendit pėr vete dhe pėr tė tretė. Agjensi transporti udhėtarėsh e mallrash. Dhėnie dhe marrje mjete me qera, asete, pasuri tė paluajtshme, etj. Import, eksport, tregtim me shumicė dhe pakicė, shitblerje tė mallrave industriale, ushqimore, veshmbathje, materiale tė ndėrtimit, automjetesh e pjesė kėmbimi pėr to, makinerish, elektroshtėpiakeve, hidrosanitare, elektrike, mobilje, kozmetikė, bimė medicinale, duralumin, pika servisi, lavazh, parkim, etj. Pėr realizimin e qėllimit tė saj shoqėria mund tė bashkėpunojė me ēdo person fizik apo juridik nė ēdo mėnyrė qė e gjykon tė dobishme. Shoqėria nė ēdo kohė mund tė ripėrcaktojė objektin e saj, ta shtojė apo pakėsojė atė, me vendim tė asamblesė sė shoqėrisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kujtim Baēa 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Kujtim Baēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LUKLEA TRANS
LUKLEA TRANS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!