Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
GENERAL ERDIAN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706001I-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import — Eksport e tregtimin me shumice e pakice te artikujve te ndryshem industriale, ushqimore dhe veshmbathje (tregti te pergjithshme) brenda dhe jashte territorit te Shqiperise. Import - eksport me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te mallrave industrial dhe ushqimore, tregtim import - eksport e materialeve te ndertimit dhe makinerive te ndertirnit dhe druri, pllaka te te gjitha llojeve, pajisje hidrosanitare, punime te ndryshme ndertimi, ndertime pallatesh, ndertime ujsjellsash, kanalizime etj. Mbareshtrim te flores dhe faunes se eger, prodhim tregtim te produkteve drusore dhe jo drusore, projektim dhe zbatim ne fushen e pyjeve. Marrje dhe dhenie me qira ambjenteve te ndryshme si dyqane, zyra etj. Marrje dhe dhenie me qira autovetura dhe mjete te tjera te cdo tonazhi. Blerje dhe shitje automjete te tonazheve te ndryshme. Tregtimin e aksesoreve per zjarrfikes, tregtim elektro — shtepiake shumice dhe pakice, montim tregtim dhe sherbime kondicioneresh, auto servise makinash, tregtim pajisje per automjete te reja dhe te perdorura, tregtim paisje elektrike, tregtim paisje elektronike printera, skaner, fotokopje, kompjutera dhe servisi i tyre. Punime te ndryshme ndertimi si rruge vepra arti etj. Sherbime interneti pakufizim per shoqerite ose entet publike, ndermjetesim tregtar dhe konsulence marketingu, sherbime telefonike, trajnim te brendshem ose te jashtem te stafit dhe edukim profesional, aktivitete te tjera lidhur me keto qellimet te mesiperme dhe cdo aktivitet tjeter i konsideruar i nevojshen dhe i vlefshem per realizimin e qellimit te shoqerise, i cili mund te mos jete pershkruar ne menyre te detajuar ketu. Shoqeria mund ti kryej aktivitetet e mesiperme per llogari te vet ose te personave te trete. Ofrimi i sherbimeve te trainimit dhe konsultimit ne ceshje te ndryshme. Ofrimi, mbeshtetja dhe operimi i sherbimeve per konsulence financiare, etj. Organizimin e eventeve te ndryshme publike, sociale, shoqerive dhe private, promovimin dhe marketingun te produkteve ne treg, konferenca shtypi, meeting, festa dhe pervjetore, konventa dhe seminare, organizim te fierave dhe inagurime, konsulrim dhe menaxhim te klienteve; Kryerjen e te gjithe operacioneve industriale, tregtare, mobiliare dhe imobiliare, brenda dhe jashte vendit, Reale –Estate. Shoqeria mund te kryej te gjitha operacionet imobiliare, mobiliare, tregtare, industriale, financiare apo administrative. Konsulence, ndermjetes dhe perfaqesim. Konsultim dhe vleresim te pasurive te paluajteshme. Konsultim, vleresim dhe auditim te brendshem dhe te jashtem te shoqerive, korporatave dhe bizneseve te ndryshme. Aktivitet ne vleresimin pasurive te paluajtshme, sherbime te vleresimit te pasurive te paluajtshme dhe te luajtshme dhe pasuri te tjera, mallrave dhe sherbime, konsulence, studime dhe konsulence per hyrje ne treg. Vleresim I pasurive te paluajtshme duke perfshire gjithcka sipas ligjit per regjistrimin e pasurive te paluajtshme si: ndertesa civile e publike, apartamente, ndertime te ndryshme etj, si dhe pasuri qe nuk bejne pjese ne pasurite e paluajtshme si: makinerie pajisje, automjete, pajisje pune ne fabrika apo ndermarrje etj. Shoqeria do te kryeje edhe cdo aktivitet ndihmes qe I sherben aktiviteteve te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ilirian Hani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GENERAL ERDIAN
GENERAL ERDIAN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!