Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
BLIRI 15
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706004J-Ēregjistruar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport te artikujve industrial, te artikujve tekstile, veshje, artikuj te perdorimit familjar dhe pergjithesisht artikuj te konsumit te gjere. Tregti me shumice dhe pakice te artikujve industriale, te artikujve tekstile, veshje, artikuj te perdorimit familjar dhe pergjithesisht artikuj te konsumit te gjere. Aktivitete te tjera te ngjashme qe ne menyre te drejteperdrejte ose te terthorte lidhen me permbushjen e ketyre sherbimeve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Qiuqin Cheng
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BLIRI 15
BLIRI 15
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!