Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
"GOLD STAR TRADES"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706015B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - eksport dhe furnizimi i porosive te ndryshme. Ēdo aktivitet tjeter te lejuar nga ligji
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kashif Kamal 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Kashif Kamal
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"GOLD STAR TRADES"
"GOLD STAR TRADES"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!