Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
WORLDWIDE EMPORIUM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706017R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregti me shumice dhe pakice i konfeksioneve, artikujve industriale, veprimtari komisionimi, ndermjetesimi, agjent shitje.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Manol Beleri 25
George Dimovelis 50
Charikleia Dimoveli 25
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Manol Beleri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
WORLDWIDE EMPORIUM
WORLDWIDE EMPORIUM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!