Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
RAPID COLLECTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706018C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Mbledhje e detyrimeve te pashlyera qe persona fizike apo juridik i detyrohen subjekteve te ndryshme.Kryerjen e veprimtarive te tjera ndihmese me qellim realizimin e objektivit kyesore te rikuperimit te detyrimit te papaguar si dhe ēdo lloj aktiviteti ekonomik te lejuar nga legjislacioni i Republikes se Shqiperise ne funksion te mbledhjes se detyrimeve te papaguara.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Gelas Yzo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RAPID COLLECTION
RAPID COLLECTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!