Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
COSMEPAR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706019K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria ka si objekt veprimtarie te gjitha aktivitetet qe lidhen me fushen e ekport-importit, tregti me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industrial dhe ushqimor, blegtorale, kozmetike, konsumi, prodhime materiale ndertimi, detergjent, elektroshtepiake, pjese kembimi, inerte, blloqe, soleta, hapje dyqane, hoteleri, bar kafe, restorante, transport mallrash dhe udhetaresh, pije alkolike dhe jo alkolikc, pajisje laboratorike, makineri bujqesore, sherbime, sistemin komunal, topogjeodezike, agjensi turistike etj. Import dhe ekport, si dhe tregtim i gjese se gjalle, produkte bimore dhe shtazore (mishrash, bylmetera dhe nenprodukte te tyre.)
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Renaldo Xharja 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Renaldo Xharja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
COSMEPAR
COSMEPAR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!