Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
POWER INDUSTRIES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706022H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ushtrim i veprimtarise: Tregtimi i te gjitha llojeve te mallrave,materialeve,automjeteve me goma dhe zinxhire te tipeve te ndryshme,makinerive,pajisjeve dhe impjanteve te ndryshme te karakterit publik,industrial,bujqesor,tregtar,kulturor,sportiv,sherbimeve,pjese kembimi,goma te ndryshme,bateri automjetesh.Importimin dhe eksportimin e tyre.Tregti me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industrial,bujqesor,materiale ndertimi,pajisje elektronike,hidraulike dhe elektrike,vegla pune,Vajra lubrifikante,servis makinash.Tregeti te pajisjeve elektronike,kompjutera,kancelari,aksesore,Tregetim materiale elektrike dhe pajisje laboratorike,transformator,elektromotorr dhe riparim -sherbim per transformatore dhe elektromotorra.Tregtimi import eksport me shumice dhe pakice te materialeve dhe pajisjeve elektrike,industriale e elektro-shtepiake,pajisjeve e sistemeve te impianteve te ftohjes ngrohjes ,kondicionere si dhe impiante te tjera te ndryshme te cfardolloji.Projektim dhe instalim i pajisjeve elektrike,industriale,elektro-shtepiake ,sistemeve te ftohjes-ngrohjes,kondicionere,sherbime mirmbajtje dhe servisi te ndryshme per materialet e pajisjet elektrike dhe industriale.Punime Lyerje,Suvatime,Gips
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Olta Xhaferi 50
Maksim Shena 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Andi Marku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
POWER INDUSTRIES
POWER INDUSTRIES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!