Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
KONEKT ONE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706026Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6
Fusha e veprimtarisė: Te ofroje , kryesisht por jo eksklusivisht, sherbime organizative, teknike dhe promocionale te ndermarrjeve. Ato mund te perfshijne :Asistencen teknike, kontabiliteti dhe organizative; Aktivitetet keshilluese, studime dhe hulumtime tregu, aktivitete promovuese per iniciativa komerciale, industriale dhe te zhvillimit te aktiviteteve; Sigurimin e sherbimeve administrative, teknike komerciale dhe financiare;Asistencen tekniko-ekonomike per ndermarrjet per perftimin e financimeve dhe/ose granteve ne vlere per incentiva, ne nivel rajonal; Organizimin dhe kerkimin e zgjidhjeve me te mira per furnizimet e nevojshme per te kryer aktivitete botuese, edhe me perzgjedhjen dhe konvencionimin e furnizuesve dhe blerjeve kolektive; Aktivitetin e marredhenieve me publikun, organizimin dhe shitjen e hapesirave publicitare, per kreret e editorive dhe te trete ne shtyp, ne te perditshmet, javoret, periodiket dhe numrat unike, permes radio-televizionit, posterave dhe ne pergjithesi me cdo mjet tjeter, duke perfshire' edhe reklamat akustike; prodhimin e dizajnit grafik, prodhimin, konsulencen dhe asistencen editoriale; organizimin e reklamave ne shumllojshmerine e tyre; menaxhimin e manifestimeve, iniciativave te marketingut dhe vete promovimit. Sigurimin e sherbimeve te konsulences prane kompanive, enteve publike, drje private ne lidhje me strukturat financiare, strategjite industriale dhe ceshtjet ne lidhje me to (duke perfshire ristrukturimin dhe /ose riorganizimin e nderrmarrjeve apo te korporatave), si dhe sherbime te konsulences ne lidhje me aleancat, ndermarrjet e perbashketa, shkrirjet, ndarjet, kuotimet, bashkimet, blerjet e kompanive, pjesemarrjet aksionere, kompanive ose degeve te biznesit dhe transaksione te tjera te jashtezakonshme dhe te financave te jashtezakonshme, si dhe pergatitjen e studimeve dhe analizave te tregut, zhvillimin e planeve industriale, kerkimin e partnereve strategjike, organizimi i takimeve dhe konferencave dhe cdo gje tjeter te nevojshme per kryerjen e ketyre sherbimeve te konsulences; Botimet e librave, buletineve te ndryshem periodike dhe joperiodike, produkte editoriale, kompozime editoriale, punime te parabotimit; Kryerjen e hulumtimit te tregut ne lidhje me prodhimin e produkteve dhe /ose sherbimeve; Organizimin dhe menaxhimin e bisnesit; Formimin professional; Konsulence per mbrojtien e pasurise' se luajtshme dhe te paluajtshme. Monitorimin dhe tutorimim e iniciativave te biznesit; Tregtimin e softwareve; Krijimin e siteve dhe portaleve web (layout). .
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maurizio Borsotti 23
Anila Hajnaj 10
Franesco Dario Perini 23
Valentino Kaēorri 10
Marco Gallerani 24
Neritan Alibali 10
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Maurizio Borsotti, Anila Hajnaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KONEKT ONE
KONEKT ONE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!