Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
EL - LI COSMETIC
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706044O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktiviteti ne fushen e kozmetikes dhe sherbimeve te bukurise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elda Cenomeri 50
Linda Dervishaj 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Elda Cenomeri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EL - LI COSMETIC
EL - LI COSMETIC
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!