Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
REAL DENT CENTER
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51707006H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Klinike dhe laborator dentar duke ofruar sherbime e punime stomatologjike dhe laboratorike si; Terapi ortodonsi, ortopedi, kururgji, grafi, pergatitje urash porcelani dhe proteza te ndryshme, impiante, riparime te aparaturave dentare etj. Import-eksport, tregti me shumice e pakice e materialeve dhe paisjeve dentare. Cdo aktivitet tjeter i konsideruar fitimprures dhe ne interes te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elvis Gina 100
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Elvis Gina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
REAL DENT CENTER
REAL DENT CENTER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!