Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Albinfos Consulting
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51707010M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Themelimi dhe krijimi i Shoqerive dhe Sipermarrjeve shqiptare dhe te huaja si dhe pjesmarrja ne to, administrimi dhe drejtimi (menaxhimi) i shoqerive tregtare dhe sipermarrjeve; Blerja apo disponimi mbi pjesmarrje ne kapital ne korporata, partneritete apo shoqeri e sindikata me objekte aktiviteti te ndryshme; blerja e shitja e aksioneve dhe kuotave apo pjesmarrjeve te tjera ne sipermarrje dhe shoqeri, brenda kufijve te lejuar nga legjislacioni i aplikueshem; Blerja, barresimi/hipotekimi apo transferimi i pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme apo titujve te tjere. Gjithashtu, ne perputhje me legjislacionin shqiptar, Shoqeria mund te kryeje dhe te realizoje cdo aktivitet qe lidhet direkt ose indirekt, eshte si rrjedhim apo ka te beje me objektivat e renditura me siper. Perte arritur qellimin e mesiperm Shoqeria mund te ndermarre veprime me pasuri te luajtshme apo te paluajtshme dhe cdo aktivitet tregtar apo financiar, per dhenie me qira apo hipotekim qe mund te konsiderohen te dobishme apo te nevojshme ne menyre qe te arrihet objektivi i Shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Spartak Zekja 25
Gjergji Gjoshe 75
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Spartak Zekja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albinfos Consulting
Albinfos Consulting
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!