Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Global Fresh Co.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51707014V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi, shitja, blerja, importimi, eksportimi i frutave apo perimeve te te gjitha llojeve dhe cdo marrdhenie tregtare qe lidhet me to. Shoqeria do te kryeje aktivitetin e saj brenda ose jashte territorit Shqiptar sic mund te vendose Shoqeria here pas here. Me qellim shitjen, importimin apo eksportimin e frutave dhe perimeve Shoqeria do te siguroje mjete trasporti. Gjithashtu, Shoqeria do te: Ofroje sherbimet e paketimit dhe zgjidhjeve ne industrine hortikulturale te frutave dhe perimeve; Ofroje sherbime keshilluese ne fushen e agrikultures dhe mbjelljes per invesititoret, dhe fermeret e interesuar per te investuar ne sektorin e bujqesise; Shoqeria ka te drejte te hyje ne cdo trasaksion te ligjshem qe ajo konsideron te pershateshme ose te nevojshme per arritjen e qellimit dhe objeketit te mesiperm.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Hossam Mohamed Abdelbaky Mohamed Abdelnaby 30
Bahaa Ali Abdelbaki Abdelradi 30
Mohamed Mohamed Emam Aly Azouz 30
Mohamed Mohsen Mohamed Ali 10
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Hossam Mohamed Abdelbaky Mohamed Abdelnaby
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Global Fresh Co.
Global Fresh Co.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!