Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
GN Partners
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51707019P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport, prodhim, tregetim me shumice e pakice te produkteve kozmetike dhe estetike, parfumeri, kimike dhe detergjente, mallra industriale, ushqimore, lende te para, pije, veshmbathje e konfeksione, produkte te higjenes personale, hidro - sanitare, hidraulike, pajisje hotelerie, kanceleri per zyra e shkolla, orendi shtepiake, mobilje te ndryshme, pajisje elektrike e elektronike, kinkaleri, elektro - shtepiake, kompiuterike, pjese kembimi per automjete, produkte bujqesore e blegtorale, fruta- perime, produkte te detit, bime medicinale eterovajore e mjeksore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Leonard Aliu 50
Gentian Kurti 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Leonard Aliu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GN Partners
GN Partners
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!