Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
CBF
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51707022M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi, perpunimi, dhe tregtimi me shumice dhe pakice i veshjeve dhe aksesoreve te tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Tiziano Gigli 20
CBF Balducci 80
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Tiziano Gigli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CBF
CBF
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!