Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
L.G.F-AL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51707027G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Studime te fleksibilitetit, hulumtim, projektim, konsulence, menaxhim ne fushen e ndertimit, vlersimet e studimeve teknike dhe ekonomike te ndikimit ne mjedis. Projektime, ndertime dhe menaxhimeve te impianteve hekurudhore, shite-blerje e mjeteve teknike dhe operative. Mirembajtje e mjeteve operative.Veprimtari ne fushen e pasurive te paluajteshme. Sherbime reale per ndermarjet e vogla dhe te mesme dhe te enteve te tjera publike. Sherbime kosulenece drejtuese dhe sherbime te lidhura. Sherbime arkitekturore, inxhinjerike, planifikimi urban dhe sherbime ne peisazhet arkitekturore. Sherbime te lidhura me keshillat shkencore dh teknike. Testime teknike dha analiza. Te prezantojme garanci reale dhe personale te borxhit te tyre si dhe te paleve te treta. Pjesmarrja ne tendera private dhe shteterore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dizdar Rukaj 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Dizdar Rukaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
L.G.F-AL
L.G.F-AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!